dndz-sat-mainlink Меморіал Макарова Десна Чернігів - Енергія Нова Каховка - 1:0 | Неофициальный сайт про Чиприана Марику
НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Меморіал Макарова Десна Чернігів - Енергія Нова Каховка - 1:0 ###

Сьогодні відбувся завершальний матч другого туру в групі "А" на Меморіалі Олега Макарова.

Минулорічний переможець традиційного турніру — першолігова "Десна" з Чернігова — виграла 1:0 у іншого професіонального колективу — "Енергії" з Нової Каховки (друга національна ліга). Єдиний м'яч уже на 12-й хвилині забив Михайло Агапов, який виявився найкмітливішим у веремії поблизу чужих воріт після виконання стандарту.

"Енергія" з 69-ї хвилини грала в чисельній меншості, позаяк ігровий майданчик за друге попередження вимушено залишив Ярослав Рафальський. Провів поєдинок арбітр Дмитро Кутаков.

У складі "Десни" виступали й кілька вихованців Київщини футбольної: Андрій Смалько, Петро Кондратюк, Павло Щедраков і Вадим Жук, а також Вадим Мельник, Вадим Бовтрук, Олег Шевченко, Вадим Воронченко та Сергій Каркошкін, які в різні часи змагалися під прапорами наших команд.